Menu
Košík

O Nás

Každý z nás sa snaží zaujať a nechať ten najžiarivejší  dojem, či už ideme na rande, ples, svadbu alebo pracovný pohovor. Na takúto príležitosť je potrebné sa aj patrične nahodiť. Nevešajte si na krk “slučku” nezmyselných módnych doplnkov, ktoré sa Vám nehodia. Siahnite po štýle a kvalite v jednom a vykročte do ulíc s istotou. Pánske drevené a kožené motýliky slovenskej výroby Vám jednoznačne zaručia “wau” efekt. To isté platí aj pri dámskych kožených motýlikov. 

Na slovenskom trhu sme jediní, ktorí sa zameriavajú na ručnú výrobu pánskych a dámskych kožených motýlikov. Sme firma, ktorá nestagnuje pretože neustále uvažujeme nad ďalšími módnymi doplnkami, ktorými Vám budeme pravidelne prinášať radosť.

Pri našej výrobe kladieme dôraz na detail, kvalitu a spokojnosť zákazníka a preto, ak ste v našej ponuke drevených alebo kožených motýlikov nenašli TEN, ktorý ste hľadali, tak Vám vieme vyrobiť motýlika podľa Vašich predstáv. Nakombinujte si  materiál, tvar, farbu stredovej stuhy (kože), ornament, logo Vašej firmy, hotela či reštaurácie  na drevenom motýliku a dosiahnite tak absolútnu jedinečnosť.