Menu
Košík

FAQ

- Nie, fungujeme len ako e-shop.
- Štandardne 3 až 7 dní, počas sviatkov sa môže doba predĺžiť, o takejto skutočnosti budete informovaný emailom.
- Samozrejme, do 14 dní ho môžete vrátiť zaslaním späť bez udania dôvodu. Ak chcete vrátiť peniaze, tak vyplňte reklamačný formulár v ktorom uvediete Vaše číslo účtu (v IBAN formáte), na ktoré Vám vrátime celú sumu objednávky. Ak chcete vymeniť tovar uveďte o aký tovar máte záujem.
- Napriek našej snahe o posielanie tovaru v 100% kvalite sa môže tovar poškodiť pri preprave. V takomto prípade nám pošlite takýto tovar naspäť a my Vám zašleme nový kus. V prípade uznania reklamácie vám vaše náklady na poštovné preplatíme my.
- Samozrejme, že áno. Chceme, aby ste boli maximálne spokojný a preto sa snažíme vyhovieť Vaším predstavám a požiadavkám. Pri takomto druhu objednávky je však potrebné rátať s tým, že objednaný výrobok bude vyrábaný Vám na mieru a preto dodacia doba bude samozrejme dlhšia ako máme vyššie uvedené. Predpokladaný čas výroby produktu podľa vašich predstáv a na základe našej vyťaženosti je 14 až 28 dní. Ak si myslíte, že je to dlhá doba, tak ste na omyle, pretože v prípade originálneho zladenia s Vašou partnerkou na spoločenskú príležitosť sa čakať oplatí.  
- Áno. Pred samotnou objednávkou nám napíšte vašu požiadavku na náš e-mail: objednavky@wemajo.sk a my Vám naceníme dopravu do zahraničia.
  • V prípade objednávky nás kontaktujte na mail: objednavky@wemajo.sk
  • V prípade reklamácie nás kontaktujte na mail: reklamácie@wemajo.sk
  • V prípade spolupráce nás kontaktujte na mail: info@wemajo.sk